# Jméno Kategorie Registračka Místo
1 Marek Cahel Trenér LCE8803 30.8. Pardubice
2 Milan Malačka H18 DKP0210 31.8. Praha
3 Jana Pekařová D18 TUR0252 30.8. Pardubice
4 Veronika Lubrichová D16 STE0451 1.9. Olomouc
5 Dorotea Tichá D16 DKP0351 31.8. Praha
6 Lubomír Tichý H16 SHK0303 30.8. Pardubice
7 Hubert Waněk H16 LPU0309 30.8. Pardubice
8 Vilém Bednařík H14 VLI0509 1.9. Olomouc
9 Emma Bednaříková D16 ZBM0359 1.9. Olomouc
10 Alžběta Podrábská D16 VLI0451 12.10. Pardubice
11 Adéla Skácelová D16 VLI0454 12.10. Pardubice
12 Kateřina Skácelová D14 VLI0550 12.10. Pardubice
13 Majda Škáchová D18 DKP0156 31.8. Praha
14 Vít Škácha H16 DKP0310 31.8. Praha
15 Mery Podrábská Trenér VLI7451 12.10. Pardubice
16 Jan Rusin H20 LPU0008 30.8. Pardubice
17 Marie Šestáková D16 VLI0452 12.10. Pardubice
18 Štěpán Waldhauser H16 BOR0409 12.10. Pardubice
19 Nikola Thýnová D20 SHK0051 30.8. Pardubice
20 Martina Thýnová D16 SHK0350 30.8. Pardubice
21 Michal Krpata H16 LPU0403 12.10. Pardubice
22 Daniel Štichhauer H16 LPU0405 12.10. Pardubice
23 Hana Malečková D14 VSP0553 31.8. Praha
24 Martin Šimša H16 PGP0309 31.8. Praha
25 Pavla Šimšová D14 MFP0551 31.8. Praha
26 Taťána Slámová D18 OSN0250 30.8. Pardubice
27 Jan Nechanický H18 OSN0200 12.10. Pardubice
28 Klára Nechanická D20 OSN0050 12.10. Pardubice
29 Tereza Pecková D14 VLI0551 12.10. Pardubice
30 Kateřina Nevěřilová D18 LCE0254 12.10. Pardubice
31 Anna Marie Smutná D16 DKP0359 31.8. Praha
32 Jiří Kostka H18 AOP0201 30.8. Pardubice
33 Jan Kočíb Trenér TJN 9303 31.8. Praha
34 Vít Čech H16 AOP0302 30.8. Pardubice
35 Bára Pušová D16 LPU0357 12.10. Pardubice
36 Michaela Srbová D14 SJI0551 12.10. Pardubice
37 Tomáš Odehnal H14 ADA0500 12.10. Pardubice
38 Jan Strýček H14 ADA0503 12.10. Pardubice
39 Vojtěch Fousek H16 RBK0403 12.10. Pardubice
40 David Němec H14 LPM0504 30.8. Pardubice
41 Zuzana Stoklasová D16 OSN0454 12.10. Pardubice
42 Jáchym Kučera H16 DOR0301 30.8. Pardubice
43 Matěj HANOUSEK H16 RBK 0404 12.10. Pardubice
44 Lucie Krejčová D16 ROU0453 31.8. Praha
45 Kristýna Matyášová D14 CHA0555 31.8. Praha
46 Dominik Průša H16 VSP0406 31.8. Praha
47 Hana Koubová D14 DKP0558 31.8. Praha
48 Jakub Smolka H14 Tap0500 12.10. Pardubice
49 Antonín Švarc H18 DKP0203 12.10. Pardubice
50 Jaroslav Sedláček H16 DKP0309 12.10. Pardubice
51 Šimon Stehlík H14 LPM0501 30.8. Pardubice
52 Tobias Pekárek H14 TZL0502 1.9. Olomouc
53 Pavel Novosad H16 TZL0404 1.9. Olomouc
54 Karolína Hovořáková D16 ZBM0351 30.8. Pardubice
55 Veronika Blažková D14 SJH0551 12.10. Pardubice
56 Martin Kabát H16 PGP0408 31.8. Praha
57 Adam Valík H16 AOP0301 30.8. Pardubice
58 Valentina Batani D14 TZL0551 1.9. Olomouc
59 Bořek Vaněk H14 TZL0505 1.9. Olomouc
60 Jakub Chaloupský H16 PHK0302 30.8. Pardubice
61 Oldřich Kohoutek H16 BSO0301 30.8. Pardubice
62 Štěpánka Shánělová D20 CHC0152 12.10. Pardubice
63 Štěpánka Shánělová D20 CHC0152 12.10. Pardubice
64 Adam Hustý H16 TZL0403 1.9. Olomouc
65 Barbora Smolková D16 TAP0356 12.10. Pardubice
66 Ema Černá D16 ROU0451 31.8. Praha
67 Matyáš Doležal H18 STE0208 1.9. Olomouc
68 Josef Nagy H20 TJN0006 12.10. Pardubice
69 Michaela Šklíbová D20 TJN0153 12.10. Pardubice
70 Jan Picek Trenér TJN9101 30.8. Pardubice
71 Aleš Dlouhý H14 PGP0502 31.8. Praha
72 Petr Synek H18 DOK0200 12.10. Pardubice
73 František Dostál H18 UOL0201 1.9. Olomouc
74 Ondřej Lesák H16 TJN0306 12.10. Pardubice
75 Tereza Fejfarová D16 LPU0360 12.10. Pardubice
76 Judita Mellanová D14 TUR0559 12.10. Pardubice
77 Tereza Hovorková D18 ZVO0153 31.8. Praha
78 Jáchym Hojný H16 SJH0301 12.10. Pardubice
79 Vojtěch Orany H16 SJI0401 12.10. Pardubice
80 Ladislav Čepička H16 LPM0303 30.8. Pardubice
81 Marek Štěrba H16 SKV0401 30.8. Pardubice
82 Jiří Donda H16 ONO0403 30.8. Pardubice
83 Štěpánka Hudská D16 TUR0450 12.10. Pardubice
84 Kryštof Hájek H18 TUR0212 12.10. Pardubice
85 Julie Balejová D14 KAM0551 31.8. Praha
86 Tereza Hájková D14 TUR0556 12.10. Pardubice
87 Eliška Burešová D16 VLI0456 12.10. Pardubice
88 Vojtěch Řehoř H16 0303 12.10. Pardubice
89 Tomáš Prášil H14 TTR0501 12.10. Pardubice
90 Radim Kligl H18 TBM0103 12.10. Pardubice
91 Ondřej Metelka H18 PHK0101 30.8. Pardubice
92 Lukáš Richtr H18 VPM0204 30.8. Pardubice
93 Matyáš Štregl H16 VRL0301 12.10. Pardubice
94 Kamila Richtrová D16 VPM0451 30.8. Pardubice
95 Jan Rücker H18 HOR0201 30.8. Pardubice
96 Tomáš Zalaba H18 SJC0101 30.8. Pardubice
97 Kateřina Koberová D16 LPU0352 30.8. Pardubice
98 Matouš Černý H14 TAP0501 12.10. Pardubice
99 Martin Melišík H18 TAP0200 12.10. Pardubice
100 Ondřej Měšťan H18 TAP0100 12.10. Pardubice
101 Antonín Černý H16 TAP0402 12.10. Pardubice
102 Jan Melišík H14 tap0502 12.10. Pardubice
103 Daniel Bolehovský H14 VSP0508 12.10. Pardubice
104 Ondra Paleček H18 LPU0105 12.10. Pardubice
105 Marek Bejvl H16 LME0400 31.8. Praha
106 Jolana Štraitová D16 VSP0456 31.8. Praha
107 Magdaléna Cetlová D14 AOP0552 30.8. Pardubice
108 Ema Pračková D16 RIC0451 12.10. Pardubice
109 Soňa Pesničáková D16 TJN0451 12.10. Pardubice
110 Adéla Matochová D14 TZL0552 1.9. Olomouc
111 Šimon Tůma H16 TAP 0400 12.10. Pardubice
112 Kateřina Černá D18 VPM0250 30.8. Pardubice
113 Anna Mašínová D18 TJN0152 12.10. Pardubice
114 Matěj Neumann H16 PHK0400 30.8. Pardubice
115 Lukáš Richtr H18 VPM0204 30.8. Pardubice
116 Michal Švadlena H18 CHC0101 30.8. Pardubice
117 Markéta Mulíčková D16 ABM0362 1.9. Olomouc
118 Michaela Metelková D14 PHK0550 12.10. Pardubice
119 Klára Barnatová D16 ZBM0352 30.8. Pardubice
120 Sofie Šafková D18 KAM0153 31.8. Praha
121 Filip Rajman H16 UOL0301 1.9. Olomouc
122 Štěpánka Shánělová D18 CHC0152 12.10. Pardubice
123 Marek Mrskoč H18 LPU0205 30.8. Pardubice
124 Adéla Randáková D16 VRL0452 12.10. Pardubice
125 Markéta Rotková D16 ZBM0455 30.8. Pardubice
126 Marie Podrábská D18 TJN0259 12.10. Pardubice
127 Anežka Hlaváčová D18 TBM0199 30.8. Pardubice
128 Šimon Sláma H14 LCE0502 1.9. Olomouc
129 Michal Bolehovský H18 VSP0202 12.10. Pardubice
130 Kateřina Blažková D18 SJH0252 12.10. Pardubice
131 Lukáš Vitebský H16 TJN0302 30.8. Pardubice
132 Martina Opálková D20 BBM0050 12.10. Pardubice
133 Matěj Tkáč H16 TJN0401 30.8. Pardubice
134 Róza Vejražková D18 SJC0151 12.10. Pardubice
135 Adéla Pišová D14 LCE0551 1.9. Olomouc
136 Šimon Lukašák H18 STE0202 12.10. Pardubice
137 František Čtrnáct H16 PGP0401 30.8. Pardubice
138 Jan Gajda H18 KAM0105 30.8. Pardubice
139 Magdaléna Chrástová D14 STH0551 12.10. Pardubice
140 Štěpán Kožina H16 Pgp0300 30.8. Pardubice
141 Filip Adámek H18 TBM0101 12.10. Pardubice
142 Vanda Vávrová D16 HOR0350 30.8. Pardubice
143 Petra Holečková D18 SHK0250 30.8. Pardubice
144 František Otruba H14 PLU0501 1.9. Olomouc
145 Matouš Petrilák H16 DOR0409 30.8. Pardubice
146 Vendula Růžičková D18 CHA0252 31.8. Praha
147 Karolína Bejvlová D18 KAM0258 31.8. Praha
148 Vlaďka Raclavská D18 UOL0253 12.10. Pardubice
149 Tereza Chrástová D18 STH0251 30.8. Pardubice
150 Martin Gajda H16 KAM0405 30.8. Pardubice
151 Simona Holíková D14 ONO0553 30.8. Pardubice
152 Borivoj Pilat H14 DKL0500 31.8. Praha
153 Krišpína Skyvová Trenér STE7054 1.9. Olomouc
154 Marek Haltof H18 TRI0200 1.9. Olomouc