# Jméno Kategorie Registračka Místo
1 Jan Polášek Trenér TZL8601 1.9. Praha
2 Marek Cahel Trenér 31.8. Trutnov
3 Michaela Metelková D14 PHK0550 31.8. Trutnov
4 Ondřej Metelka H18 PHK0101 31.8. Trutnov
5 Matyáš Stregl H16 VRL0301 31.8. Trutnov
6 Šimon Kolář H14 405 31.8. Trutnov
7 Viktor Kolář Trenér SHK7300 31.8. Trutnov
8 David Fábera H16 SHK0305 31.8. Trutnov
9 Ondra Paleček H18 LPU0105 20.10. Pardubice
10 Jindřich Beneš H14 KON0404 2.9. Olomouc
11 Petr Čech H18 SJI0001 31.8. Trutnov
12 Dorotea Tichá D16 DKP0351 1.9. Praha
13 Milan Malačka H16 DKP0210 1.9. Praha
14 Josef Štěrbák H14 ZBM0409 20.10. Pardubice
15 Karin Sanna D16 DKP0250 1.9. Praha
16 Ondra Hlaváč H20 ZBM9901 31.8. Trutnov
17 Kateřina Nevěřilová D16 LCE0254 20.10. Pardubice
18 Dagmar Hubáčková D16 LCE0351 20.10. Pardubice
19 Antonín Švarc H16 DKP0203 20.10. Pardubice
20 Jana Pekařová D16 TUR0252 1.9. Praha
21 Dominik Průša H14 VSP0406 1.9. Praha
22 Vít Štefan H16 STH0202 31.8. Trutnov
23 Jáchym Coufal H16 ZBM0200 31.8. Trutnov
24 Teresa Mrózek D16 TRI0251 20.10. Pardubice
25 Pawel Mrózek H14 TRI0401 20.10. Pardubice
26 Emma Bednaříková D16 ZBM0359 2.9. Olomouc
27 Vojtěch Marek H14 ZBM0410 31.8. Trutnov
28 Jolana Štraitová D14 VSP0456 31.8. Trutnov
29 Přemysl Novák H18 DKP0107 1.9. Praha
30 Anna Čapková D14 PHK0451 31.8. Trutnov
31 Nikola Thýnová D18 SHK0051 31.8. Trutnov
32 Martina Thýnová D16 SHK0350 31.8. Trutnov
33 Jiří Kostka H16 AOP0201 2.9. Olomouc
34 Hubert Waněk H16 LPU0309 31.8. Trutnov
35 Petra Holečková D16 SHK0250 31.8. Trutnov
36 Kateřina Koberová D16 LPU 0352 31.8. Trutnov
37 Anna Mašínová D18 TJN0152 31.8. Trutnov
38 Jan Komenda H20 ZBM9902 31.8. Trutnov
39 Sebastian Filipek H18 TRI0002 2.9. Olomouc
40 František Čtrnáct H14 PGP0401 1.9. Praha
41 Bára Pušová D16 LPU0357 20.10. Pardubice
42 Markéta Rotková D14 ZBM0455 31.8. Trutnov
43 Tomáš Milán H18 Zbm0111 31.8. Trutnov
44 Adam Urbánek H16 ZBM 0302 31.8. Trutnov
45 Michal Bolehovský H16 VSP0202 31.8. Trutnov
46 Daniel Bolehovský H14 VSP0508 31.8. Trutnov
47 Markéta Firešová D20 ZBM9951 31.8. Trutnov
48 Marek Mrskoč H16 LPU0205 20.10. Pardubice
49 Lukáš Richtr H16 VPM0204 31.8. Trutnov
50 Kamila Richtrová D14 VPM0451 31.8. Trutnov
51 Alžběta Nešporová D18 TZL0051 31.8. Trutnov
52 Klára Barnatová D16 ZBM0352 2.9. Olomouc
53 Janča Peterová D18 LPU0057 31.8. Trutnov
54 Jonáš Fencl H20 LPU9902 31.8. Trutnov
55 Lenka Poláková D18 SOP0151 2.9. Olomouc
56 Matěj HANOUSEK H14 RBK0404 20.10. Pardubice
57 Matěj Fousek H14 RBK0402 20.10. Pardubice
58 Vojtěch Fousek H14 RBK0403 20.10. Pardubice
59 Ema Marková D16 STE0252 2.9. Olomouc
60 Michal Krpata H14 LPU0403 31.8. Trutnov
61 Daniel Štichhauer H14 LPU0405 31.8. Trutnov
62 Štěpánka Shánělová D18 CHC0152 20.10. Pardubice